Каталоги Сінгл

Фестиваль BookSpace

2018-09-28 / Дніпро

           28-30 вересня у Дніпрі пройде перший книжковий фестиваль BookSpace.На участь у ньому погодилося вже кількадесят українських видавництв і письменників з України.Також до Дніпра завітають і закордонні гості з США, Данії, Польщі, Франції та інших країн.

Фестиваль  BookSpace у Дніпрі проходитиме на центральній площі міста - імені героїв Майдану. Тема фестивалю - трансформації. “Ми живемо в час, коли найстабільніша річ у світі - це постійні зміни. Звичні речі стають чимось новим, бо ми дивимося на них під іншим кутом. Незвичні, справді нові речі виникають щодня. Кожного ранку ми прокидаємося у майбутньому. Ще вчора у нас не було  Фейсбуку, вже завтра у нас буде колонія на Марсі. І це навіть не говорячи про більш локальний рівень, який, як-то кажуть, ближче до тіла - про всі то страшні, то обнадійливі зміни, через які пройшла наша країна за останні п'ять років (і продовжує проходити)”, - пояснюють свій вибір організатори. На участь у фестивалі погодилося вже кількадесят українських видавництв і письменників з України. Також до Дніпра завітають і закордонні гості з США, Данії, Польщі, Франції та інших країн. Крім того, одним із зіркових гостей BookSpace стане професор Гарвардського університету, історик, письменник Сергій Плохій.

Про новий літературний фестиваль в Україні стало відомо наприкінці травня. Засновники також повідомили, що поява фестивалю стала можливою завдяки програмі “Культурна столиця”.

Наразі триває реєстрація учасників.

Зареєструватися можна тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7hPazaPNmvS3p3GQdSQcLbG8TBIsOvlrKBkgpKJWmbQSYWw/viewform

Більше інформації про подію та учасників шукайте на офіційній сторінці BookSpace у Фейбуці: https://www.facebook.com/bookspacefest/