Каталоги Сінгл

У межах Creative Ukraine УІК організовує сектор "Книговидання"

2020-10-23 / Київ

/

Український інститут книги як партнер долучається до організації Четвертого міжнародного форуму Creative Ukraine і готує проведення окремого сектору "Книговидання". Куруватиме сектор Ірина Батуревич. Головним напрямком обговорення у межах сектору буде стан книжкової галузі, презентований, зокрема, у розрізі результатів досліджень, які УІК провів 2020 року.

 

Родзинкою сектору стане онлайнлекція спеціального гостя - професора медіаекономіки Міланського університету та керівника дослідницького відділу l’Associazione Italiana Editori (AIE, Італія) П’єро Аттаназіо. Професор розповість, як користуватися результатами досліджень читання та книжкового ринку на прикладі італійських кейсів, якими є проблеми українського ринку та як їх вирішувати.

 

Також програма сектору передбачає проведення тренінгів у групах (в окремих галузевих онлайнкімнатах) під керівництвом фасилітаторів – антикризових менеджерів. Учасники працюватимуть над варіантами використання досліджень для прийняття управлінських рішень, збільшення показників ефективності видавничого бізнесу та організації проєктів із галузей креативних індустрій.

 

УІК запрошує долучитися до сектору менеджерів, decision-makers на різних рівнях: держуправлінців, фахову аудиторію видавничого, друкарського ринку та книгорозповсюдження, а також менеджерів суміжних креативних індустрій.

 

Нагадаємо, що форум Creative Ukraine пройде 19-20 листопада в онлайнформаті. Головним організатором заходу є Міністерство культури та інформаційної політики України. Загальною темою форуму стане “Креативна економіка в новій реальності”. Представники бізнесу, держави та профільні спеціалісти отримають можливість поділитися досвідом та рішеннями для розвитку галузі. 

 

Захід буде цікавий передусім: 

  • креативним підприємцям та діячам креативних індустрій

  • експертам у сфері культури й економіки

  • представникам органів державної влади

  • представникам громадянського суспільства.

 

Усього в заході візьмуть участь понад 30 спікерів. Події відбуватимуться у межах окремих тематичних модулів та секторів.