Каталоги Сінгл

УІК затвердив перелік книг для поповнення бібліотечних фондів у 2020 році

2020-10-23 / Киев

/

20, 21 та 22 жовтня відбулися засідання експертних рад з відбору книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів у 2020 році. За результатами засідань був сформований перелік книжкової продукції, що придбавається для поповнення бібліотечних фондів.

Так, для закупівлі книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів експертами було визначено 833 назви книжкових видань:
514 – література для дітей та юнацтва;
160 – літературно-художня література;
159 – інша (нехудожня) література.

У 2020 році на розгляд експертних рад було надано 2975 найменувань книжкової продукції, зокрема:
1021 – на розгляд Експертної ради з оцінювання літератури для дітей та юнацтва;
1205 – на розгляд Експертної ради з оцінювання літературно-художньої літератури для дорослих;
749 – на розгляд Експертної ради з оцінювання іншої (нехудожньої) літератури для дорослих.
Персональні склади експертних рад з відбору книжкової продукції, що пропонується до закупівлі для поповнення бібліотечних фондів у 2020 році, за тематичними напрямами.

Відібрані книжкові видання (комплекти відповідно до читацької аудиторії бібліотек) отримають 606 відібраних бібліотек.

Цьогоріч для відбору книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів було створено три експертні ради – Експертна рада з оцінювання літератури для дітей та юнацтва, Експертна рада з оцінювання іншої (нехудожньої) літератури для дорослих, Експертна рада з оцінювання літературно-художньої літератури для дорослих.

Український інститут книги — державна установа при Міністерстві культури та інформаційної політики України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном.