Каталоги Сінгл

Український інститут книги оголошує конкурс з добору експертів до експертних рад УІК

2020-09-23 / Киев

/

Український інститут книги оголошує конкурс з добору експертів до експертних рад з відбору книжок для поповнення фондів публічних бібліотек.

Для забезпечення об'єктивного відбору поданих на конкурсний відбір книжкової продукції, запропонованої до закупівлі для поповнення фондів публічних бібліотек, Інститут проводить конкурсний добір експертів до експертних рад з відбору книжкової продукції. Книжкова продукція була надана видавцями відповідно до оголошеного відбору книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів у 2020 році.

З умовами конкурсного добору можна ознайомитися в оголошенні про добір експертів на сайті Інституту: https://drive.google.com/file/d/1-oYmnOHREXpCyj2hNr6N3W8cWDghXsTB/view

Інститут приймає документи з 25 вересня до 01 жовтня 2020 року (включно)  у робочі дні. Кандидати надсилають необхідні документи у сканованому вигляді (формат PDF) на електронну пошту daryna.stepaniuk@ubi.org.ua.

Конкурсний добір експертів державної установи "Український інститут книги" проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсного добору експертів державної установи "Український інститут книги", затвердженого МКІП України. Цей Порядок визначає механізм проведення конкурсу з добору експертів до експертних рад державної установи "Український інститут книги". Строк повноважень експертної ради становитиме 2 роки.

Нагадаємо, в серпні Інститут книги оголосив про проведення відбору книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів у 2020 році. З оголошенням про проведення відбору можна ознайомитися за лінком.

Український інститут книги на підставі пропозицій структурних підрозділів з питань культури обласних, Київської міської державних адміністрацій сформував та затвердив перелік відібраних бібліотек, які отримають книжкові видання для поповнення бібліотечних фондів у 2020 році.

Всього книжкові видання отримають 603 бібліотеки України. Повний список бібліотек знаходиться тут.