Каталоги Сінгл

Український інститут виступить співорганізатором Третього Міжнародного форуму Східної та Центральної Європи ViaCarpatia

2020-09-25 / Київ

/

Український інститут книги виступить співорганізатором форуму ViaCarpatia, що відбудеться 26-27 вересня у Львові та в онлайн форматі. Цьогорічна тема – «Місця української сили».

 

Програма форуму включає тематичні панелі, під час яких митці та фахівці, лідери думок обговорять становлення інституцій, вплив технологій на культуру та місця сили України. Також письменники – члени Українського ПЕН поділяться думками на тему «Що дасть нам силу?». Основні теми обговорення:

  • Каркас. Інституції для підтримки національного відродження
  • Двигун. Як технології впливають на культуру. Електронні сервіси, роялті та прямий доступ до слухачів
  • Магніт. Місця сили України
  • Що дасть нам силу?

 

Дискусії відбудуться  у прямому ефірі телеканалу “Еспресо”, з трансляцією на ютуб і фейсбук. 

 

Також у рамках форуму пройдуть події наживо у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка, Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Р. Іваничука. Зокрема, разом із «Видавництвом Старого Лева» та Українським ПЕН буде презентовано збірку есеїв українських інтелектуалів «Мости замість стін. Що об’єднує українців?».

 

Поетичні читання «СИЛАботоніка» пройдуть у Бібліотеці для юнацтва із дотриманням усіх необхідних заходів протиепідемічної безпеки, тому слухачам необхідно буде зареєструватись наперед, як і на екскурсію «Тюрмою на Лонцького».

 

Утретє буде вручено премію Станіслава Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів».

 

Повну програму форуму «ViaCarpatia. Місця української сили» шукайте за посиланням https://viacarpatia.org/2020/.

 

Організатори «Всеукраїнський демократичний форум», Український інститут книги, Український ПЕН, Еспресо. За підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради