Каталоги Сінгл

новини

Програма поповнення бібліотечних фондів 2019

26/04/19 / Київ

Оголошено про прийом пропозицій що до закупівлі книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів у 2019 році

АНОНС: Український національний стенд — вперше на книжковому ярмарку в Абу-Дабі

16/04/19 / Абу-Дабі

Україна досліджує азіатський книжковий ринок: наші представники вирушають на Міжнародний книжковий ярмарок до Абу-Дабі. Український інститут книги спільно з Асоціацією книговидавців та книгорозповсюджувачів вперше організували національний стенд на вистав

Виключне право й справедливі ціни: результати зустрічі з видавцями щодо програми Поповнення фондів публічних бібліотек

15/04/19 / Київ

Ефективність програми Поповнення фондів публічних бібліотек залежить зокрема від злагодженої роботи Українського інституту книги, видавців та бібліотекарів. Щоб у 2019 році програма була виконана максимально швидко, чітко й результативно, Інститут проводи

АНОНС: Зустріч з видавцями щодо програми Поповнення фондів публічних бібліотек

08/04/19 / Київ

Український інститут книги проводить зустріч з видавцями, щоб зробити ефективнішою програму Поповнення фондів публічних бібліотек.

АНОНС: Україна вперше на Болонському книжковому ярмарку літератури для дітей

29/03/19 / Болонья

1-4 квітня відбудеться Болонський книжковий ярмарок літератури для дітей, де вперше буде представлено український національний стенд.

C'est magnifique! Національний стенд України на французькому Livre Paris 2019

14/03/19 / Париж

Одразу після Лондонського книжкового ярмарку команда Українського інституту книги вирушить на Паризький книжковий салон, який відбудеться 14-18 березня, щоб представити там національний стенд спільно з Посольством України у Франції.

АНОНС: Україна на Лондонському книжковому яромарку

04/03/19 / Лондон

Україна вперше відкриє національний стенд на 48-му Лондонському книжковому ярмарку 12 березня. Його організатором виступає команда Українського інституту книги.

Електронна платформа й нові процедури: результати семінару для керівників бібліотек

27/02/19 / Київ

Інститут книги намагається оптимізувати роботу над поповненням фондів публічних бібліотек новими книжками. У нас вже є досвід проведення цієї програми, тож ми можемо озирнутися назад і переглянути помилки й вдалі рішення, а також спланувати ефективну робо

Відчуй себе критиком: стартував дитячий конкурс відгуків на книжки від "БараБуки"

21/02/19 / Київ

“Письменники живуть поруч із нами і пишуть про нас”, - каже Сергій Жадан. Це мають відчувати й розуміти діти.

Мінський книжковий ярмарок, погляд зсередини: як це було

20/02/19 / Київ

Камерно, компактно, з інтересом до української літератури — такою видалася 26-та Мінська книжкова виставка-ярмарок нашому колезі Вікторові Іщенку, який представляв на ній Український інститут книги.

Семінар для керівників бібліотек від Українського інституту книги

19/02/19 / Київ

Програма Поповнення фондів публічних бібліотек у 2018 році відбулася у надзвичайно короткий термін та вирізнилася прозорим і зрозумілим механізмом реалізації й рекордною за обсягом державною закупівлею книжок.

Другий етап "Схід читає": які міста відвідають українські письменники

19/02/19 / Київ

От-от розпочнеться другий етап проекту “Схід читає”. Цього разу українські сучасні письменники й поети відвідають Краматорськ, Дружківку, Слов’янськ, Костянтинівку, Бахмут і Миронівський.

100 днів роботи Олександри Коваль в Українському інституті книги: публічний звіт

18/02/19 / Київ

За 100 днів з новим керівництвом Інститут книги зміг повноцінно запрацювати: втілити програму поповнення фондів публічних бібліотек, розпочати програму промоції читання в Україні й запланувати чимало заходів в Україні й за кордоном у 2019 році.

Культурний обмін на фестивалях: можливість для молодих авторів

15/02/19 / Київ

У письменників до 35 років буде можливість провести вихідні з користю — до 18 лютого надіслати заявку на «Emerging Writer on Tour», яка відбудеться в межах проекту «Read Me I am Yours» від програми «Креативна Європа».

Українські видавці їдуть на книжкову виставку до Мінська

05/02/19 / Мінськ

Міжнародна книжкова виставка у Мінську розпочнеться вже шостого лютого. Посольство України в Республіці Білорусь спільно з Інститутом книги організовує національний стенд, де 10 видавництв покажуть свої найцікавіші для білоруського ринку надбання.

ВАКАНСІЯ: Український інститут книги шукає менеджера з комунікацій

25/01/19 / Київ

Нова культурна інституція Український інститут книги шукає амбітного менеджера з комунікацій у свою команду.

Бібліотеки як культурні центри: українські письменники зустрілися з читачами на Сході

23/01/19 / Київ

До сучасної української літератури можна доторкнутися, з нею можна поговорити. Українські письменники вирішили показати це жителям Луганської й Донецької областей за допомогою проекту “Схід читає”.

Зірки про книжки: читацькі звички успішних людей

18/01/19 / Київ

Молодий Ілон Маск читав по 10 годин щодня, а Білл Гейтс щотижня починає новий твір. Вони впевнені: книжки роблять людей успішними. Навіть попри напружені дні, керівники компаній і світові підприємці знаходять час на читання.

АНОНС: стартує «Схід читає» - спільний проект Благодійного фонду Сергія Жадана і Українського інституту книги

10/01/19 / Київ

Проект «Схід читає» має на меті привернути читацьку увагу до бібліотек Донецької і Луганської областей як центрів громадського і культурного життя.

Історії про Різдво і не тільки: найкращі книжки до зимових свят

07/01/19 / Київ

Уже другий рік поспіль на свята ми складаємо підбірку книжок, які хочеться читати під ялинкою. У цей святковий час ми всі хочемо чогось світлого й чудесного. Саме книжки – це один із способів зануритися у світ див та неймовірних пригод.

Вітаємо з Новим Роком!

01/01/19 / Київ

Більше перемог і здобутків у новому році. Український інститут книги бажає затишку й тепла, захопливих професійних завдань і приємного відпочинку з улюбленою книжкою опісля.

Український інститут книги завершив розрахунки за придбану книжкову продукцію

29/12/18 / Київ

Станом на 29 грудня 2018 року Український інститут книги завершив розрахунки за придбану у 2018 році книжкову продукцію для поповнення фондів публічних бібліотек.

Оновлюється: Український інститут книги розраховується з видавцями

27/12/18 / Київ

Останні новини про програму Поповнення фондів публічних бібліотек: процес розрахунку з видавцями.

Олександра Коваль офіційно стала директоркою Інституту книги

17/12/18 / Київ

Олександра Коваль офіційно стала директоркою Українського інституту книги. Раніше вона була виконувачкою обов'язків керівника установи.

Топ-10 книжкових подій для дітей до Нового року

13/12/18 / Київ

Бережіть любов до книжок змолоду. Батьки здатні показати дитині цілий книжковий світ, і найкращий час для цього — Новий рік. Вчитися читати у прямому й переносному сенсах значно приємніше з однолітками, а ще краще — з іграми.

Кабмін затвердив перелік книжок до закупівлі

12/12/18 / Київ

Кабінет Міністрів України затвердив остаточний перелік книжок, які будуть закуплені в межах програми Поповнення фондів публічних бібліотек.

Must read від Українського інституту книги до Всесвітнього дня прав людини

10/12/18 / Київ

Ми пропонуємо вам перелік "мастрід", який допоможе відчути суть та дух прав людини.

Як і що читали українці у 2018 році

06/12/18 / Київ

Кожен десятий українець щодня читає книжки, зате кожен третій не робить цього ніколи, показало нове дослідження про читацькі уподобання громадян.

Розподіл книжок до бібліотек

30/11/18 / Київ

Як відбувається розподіл книжок до бібліотек: відповідаємо на поширені запитання.

Уряд допоможе популяризувати читання й українську літературу

29/11/18 / Київ

Уряд забезпечить належну організацію та проведення національних та міжнародних заходів, спрямованих на популяризацію читання та української літератури у світі.

Засідання Наглядової ради Інституту

26/11/18 / Київ

22 листопада 2018 року відбулось засідання Наглядової ради Українського інституту книги.

Топ-6 запитань про переговорну процедуру і відповіді на них

21/11/18 / Київ

Ми зібрали найважливіші запитання про переговорну процедуру, а наші експерти з бібліотечних закупівель відповіли на них.

Підсумки форуму "Креативна Україна": як потрапити на європейський книжковий ринок?

14/11/18 / Київ

Ваша книжкова полиця могла б стати ілюстрацією до презентації? Ольга Бжезинська (Olga Brzezińska) саме так і зробила - свій виступ додати назву виступу на форумі “Креативна Україна” вона розпочала з фото власної книжкової полиці.

Як підкорити Європу своїми книжками, розкажуть на форумі "Креативна Україна"

08/11/18 / Київ

Чому важливий книжковий бренд і як вийти на видавничий ринок Європи? Гуру європейського ринку розкажуть про це на форумі “Креативна Україна”. Ексклюзивні історії й перший візит однієї з найвпливовіших жінок на книжковому ринку чекатимуть на відвідувачів с

Щодо процедури укладення договорів з видавцями

07/11/18 / Київ

Інформація для видавців, книжкові пропозиції яких пройшли відбір та рекомендовані до закупівлі по програмі Поповнення фондів публічних бібліотек.

Прес-конференція щодо програми закупівель до публічних бібліотек відбудеться вже 31 жовтня

31/10/18 / Київ

Про обрані книжки для закупівлі до бібліотек, випробування на шляху Інституту книги й досі не затверджені 120 мільйонів гривень можна буде почути на прес-конференції щодо програми поповнення фондів публічних бібліотек.

Результати програми Поповнення фондів публічних бібліотек 2018. Прес-реліз

31/10/18 / Київ

31 жовтня 2018 року о 12:30 в конференц-залі Національного музею ім.Тараса Шевченка відбулась прес-конференція “Програма поповнення фондів публічних бібліотек 2018: результати відбору книжок для закупівлі від Українського інституту книги.

Книжкові пропозиції, рекомендовані до закупівлі у 2018

30/10/18 / Київ

27 жовтня відбулося засідання Експертної ради на якій було затверджено перелік книжкових пропозицій, що рекомендуються до закупівлі у 2018 році.

Положення про Експертну раду

27/10/18 / Київ

У процесі роботи оцінювання книжок експерти керуються Положенням про Експертну раду.

(ОНОВЛЕНО) Повний перелік книжок, поданих на програму поповнення бібліотечних фондів

26/10/18 / Київ

Зміни до повного переліку книжок, поданих на програму поповнення бібліотечних фондів 2018.

Повний перелік книжок, поданих на програму поповнення бібліотечних фондів

24/10/18 / Київ

19 жовтня 2018 року було завершено прийом книжкової продукції, що пропонується до закупівлі для поповнення бібліотечних фондів у 2018 році. Прийом заявок тривав з 09 по 19 жовтня в приміщенні офісу Українського інституту книги, що знаходиться за адресою в

Щодо термінів подачі заявок на програму Поповнення фондів публічних бібліотек

23/10/18 / Київ

Поки триває опрацювання, перевірка та формування повного переліку книжкової продукції, що була подана для участі у програмі Поповнення фондів публічних бібліотек,  команда Інституту вважає за необхідне прокомунікувати типові питання, які з’являються у гро

Каталоги Інституту книги тепер доступні онлайн

18/10/18 / Київ

Дивіться і завантажуйте каталоги Українського інституту книги

Програма поповнення фондів публічних бібліотек: поширені помилки та поради, частина 2

16/10/18 / Київ

Вже з 9 жовтня триває прийом заявок на участь у програмі Поповнення бібліотечних фондів. Протягом цього часу ми оперативно інформуємо учасників та тих, хто лише готує документи, про типові помилки та моменти, на які треба звернути увагу.

Мистецтво, технології, книжки: Україна на 70-му Франкфуртському книжковому ярмарку

12/10/18 / Франкфурт

Віртуальна реальність, інтерактивні фігури письменників у повний зріст, рідкий азот і велетенські картини ілюстраторів під стелею - все це український національний стенді у Франкфурті

Програма поповнення фондів публічних бібліотек: поширені помилки та поради

11/10/18 / Київ

Ми вже активно приймаємо заявки від видавництв для участі у програмі Поповнення фондів публічних бібліотек і хочемо розповісти вам про найпоширеніші помилки, які ми вже знаходимо в документах.

Олександра Коваль офіційно розпочала керівництво Українським інститутом книги

10/10/18 / Київ

Олександра Коваль почала виконувати обов'язки директора Інституту книги - і вже з 10 жовтня 2018 року розпочинає активну роботу. 

Програма поповнення бібліотечних фондів

05/10/18 / Київ

Оголошено про прийом пропозицій щодо закупівлі книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів

Перший крок до реалізації проектів: затверджено Порядок використання коштів Інституту книги

23/08/18 / Київ

Уряд затвердив Порядок використання коштів для Українського інституту книги. Це перший вагомий крок до реалізації найважливіших книжкових програм. Документ підтримує видавничу справу і поширення української літератури у світі.

Презентація концепції Національного стенду на Франкфурті

09/08/18 / Київ

Команда організаторів презентувала концепцію українського стенду на Франкфуртському книжковому ярмарку.

Засідання Наглядової ради Українського інституту книги

09/08/18 / Київ

9 серпня в Міністерстві культури відбулося перше засідання Наглядової ради Українського інституту книги.

Олександра Коваль виграла конкурс на посаду директора Українського інституту книги

26/07/18 / Київ

За Олександру Коваль, як нову очільницю Інституту, проголосувала конкурсна комісія після виступу всіх кандидатів на засіданні, яке відбулося 26 липня 2018 року. 

Семінар для перекладачів з норвезької

05/06/18 / Львів

Фотозвіт заходу, що відбувся у Львові 5 червня.

Державні книжкові інституції в Україні та світі: місія, функції, механізми

01/06/18 / Київ

Відеозапис дискусії, що відбулася в рамках Книжкового Арсеналу.