Бестселери видавців та книготорговців за 2022 рік
Бестселери видавців та книготорговців за 2022 рік
23 / 01 / 2023

Український інститут книги опитав видавців і книготорговців про те, які українські та перекладні книжки користувалися найбільшою популярністю в минулому році, та підготував для вас добірку бестселерів книжкового ринку за 2022-ий. 

У списку ви знайдете по два бестселери — український та перекладний — від 33 видавців: Абрикос, АССА, Білка, Бородатий Тамарин, Bookraine, Букшеф, Видавництво Анетти Антоненко, Видавництво, Видавництво Жупанського, Видавництво Старого Лева, Vivat, Віхола, Залізний тато, Каламар, Кліо, Книголав, Клуб Сімейного Дозвілля, Лабораторія, Magenta Art Books, Моторний Равлик, Мушля, Наш Формат, Nebo Booklab, НІКА-Центр, Основа, Портал, Ранок, Смолоскип, ТУТ, Фабула, Фоліо, Ukraїner, Yakaboo Publishing.

А також по 6 бестселерів — 3 українських і 3 перекладних — від 5 книготорговців: Vivat, Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, Книгарня Є, Наш Формат та Yakaboo.

Для зручності пошуку ми поділили добірку на три великі частини: 

українські бестселери видавців-2022 

перекладні бестселери видавців-2022 

бестселери книготорговців-2022 

Кожну з цих частин у формі pdf-документу можна завантажити на комп’ютер чи телефон та обрати книжки, якими б ви хотіли поповнити домашню бібліотеку або подарувати близьким.

Приємного читання!